Chris Holder przechodzi do ARGED MALESA Ostrów Wlkp.!

Fot. Łukasz Trzeszczkowski

Były mistrz Świata zmienia klub w Polsce po 13 latach. Australijczyk nadal będzie występować w PGE Ekstralidze, jednak w barwach ARGED MALESA Ostrów, przyszłorocznego beniaminka rozgrywek.

Jestem niezwykle podekscytowany faktem, że będę nadal jeździł w PGE Ekstralidze. Mam jeszcze coś do udowodnienia w tej lidze. Wiem, że ostatnie sezony, z różnych przyczyn, nie były najlepsze w moim wykonaniu. Wciąż jestem jednak głodny sukcesów i chcę nawiązać do zdecydowanie lepszych czasów z mojej kariery – podkreślił Chris Holder w rozmowie dla tzostrovia.pl.

Mam świetne wspomnienia z Ostrowa. Lubię wasz tor i cieszę się, że będę na nim się ścigał. W ogóle to wszystko świetnie się złożyło – awans ostrowskiego klubu do PGE Ekstraligi i moja zmiana barw klubowych po 14 latach nieprzerwanych startów w Toruniu. Pora zacząć coś nowego, co jest dla mnie wielką motywacją! – zaznaczył Australijczyk.

Chris Holder w toruńskim klubie spędził 13 lat. Przyszedł do niego przed sezonem 2008. Przez wiele lat był liderem drużyny, jednak w ostatnich latach jego średnia biegopunktowa nie była wysoka. Minione rozgrywki PGE Ekstraligi zakończył na 31. miejscu (1.594).