Bracia Holderowie gośćmi „Żużlowych rozmów” WP SportoweFakty (14.03.2021, godz. 19:00)

Fot. Zuzanna Kloskowska
Fot. Zuzanna Kloskowska

Wspierają się wzajemnie, choć rzadko udzielają wywiadów razem. 14 marca o godz. 19:00 wyjątkowa okazja, aby zobaczyć braci Holderów w jednym programie i zadać im pytanie. Chris i Jack będą gośćmi „Żużlowych Rozmów” na platformach Facebook i YouTube WP SportoweFakty.

Najsłynniejszą obecnie parę braci w speedwayu dzieli nie tylko dziewięć lat różnicy. Chris Holder osiadł na stałe z rodziną w Wielkiej Brytanii, Jack Holder przerwę od ścigania w Polsce woli spędzać w rodzinnej Australii. Podobieństw jest jednak więcej niż różnic. Chris przetarł bowiem Jackowi ścieżkę kariery. Młodszy z braci już na jej starcie wylądował w klubach, w których na przestrzeni lat Chris zbudował sobie swoją renomę – w eWinner Apatorze Toruń i Poole Pirates. Obaj mają na swoim koncie także tytuły młodzieżowego indywidualnego mistrza Australii, Chris może pochwalić się czterema takimi statuetkami, a Jack jedną.

O braterstwie w najlepszej lidze świata i aspiracjach z nią związanych, a także na wiele innych tematów w wywiadzie z braćmi Holderami w „Żużlowych Rozmowach” na WP SportoweFakty. Australijczycy będą także odpowiadać na Wasze pytania. Oglądając rozmowę na platformach Facebook lub YouTube możecie je zadawać – po polsku lub po angielsku – na czacie pod transmisją.