Bilety na turniej charytatywny dla Tomasza Golloba

Fot. Jarosław Pabijan
Fot. Jarosław Pabijan

16 grudnia (niedziela) w bydgoskiej Łuczniczce odbędzie się charytatywny turniej piłkarski „Gramy dla Tomka”. Cały zysk z jego organizacji zostanie przekazany na dalsze leczenie i rehabilitację Tomasza Golloba. Ruszyła sprzedaż biletów na to wydarzenie. Wejściówki można kupować w Internecie TUTAJ oraz w sieci STS, Empik i Kolporter. Ceny: 10 zł (normalny bilet), 6 zł (ulgowy), 15 zł (loża). Organizatorami turnieju są Rafał Lewicki, Janusz Borzeszkowski i Wojciech Malak – byli mechanicy Tomasza Golloba.

Z początkiem grudnia planowane jest uruchomienie kilkudziesięciu licytacji cennych przedmiotów przekazywanych przez żużlowców oraz innych sportowców na rzecz Tomasza Golloba. Licytacje będą prowadzone w Internecie na Allegro Charytatywni, a przedmioty będzie również można zobaczyć w Łucznicze w dniu turnieju, który rozpocznie się już o 11:00.

„Gramy dla Tomka” odbędzie się pod honorowym patronatem Polskiego Związku Motorowego, PGE Ekstraligi, Polskiego Związku Piłki Nożnej, a także Prezydenta Miasta Bydgoszczy, Rafała Bruskiego. W Łuczniczce w piłkę nożną zagrają przedstawiciele wszystkich ośmiu klubów PGE Ekstraligi, ale także byli sportowcy z różnych dyscyplin lub gwiazdy sportu motocyklowego.

Przedmioty na licytacje organizatorom przekazali już: Bartosz Zmarzlik (kombinezon), Martin Vaculik (kombinezon), Patryk Dudek (plastron), Jarosław Hampel (kombinezon), Krystian Pieszczek (bluza), Janusz Kołodziej (bluza), Maksym Drabik (kask), Anita Włodarczyk (buty), Wojciech Szczęsny (bluza), Anna Lewandowska (książka z autografem), Dawid Kownacki (koszulka) i Agnieszka Radwańska (rakieta tenisowa z autografem).

W Łuczniczce na pewno odbędzie się w dniu turnieju piłkarskiego wystawa motocykli/osprzętu żużlowego Tomasza Golloba.

PGE Ekstraliga i Polski Związek Motorowy aktywnie włączają się w promocję turnieju, a przede wszystkim już wkrótce przekażą bydgoskim mediom zaproszenia na 2019 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix, które 18 maja odbędzie się na PGE Narodowym. Część z nich trafi także na specjalną loterię fantową, która będzie częścią turnieju w Łuczniczce.