Bez sparingów między MRGARDEN GKM Grudziądz a TRULY.WORK Stalą Gorzów

Fot. Marcin Karczewski
Fot. Marcin Karczewski

Nie dojdą do skutku zaplanowane na najbliższy weekend dwa sparingi pomiędzy drużynami MRGARDEN GKM i TRULY.WORK Stalą Gorzów. Oba zespoły PGE Ekstraligi miały spotkać się w sobotę 14 marca na torze w Grudziądzu, by dzień później rozegrać rewanż w Gorzowie.

Zarówno grudziądzanie, jak i gorzowianie nie odbyli dotąd treningów na własnych obiektach. Na Hallera 4 nadal trwają prace związane z nawierzchnią, która została uzupełniona o materiał granitowy. Pierwsze treningi możliwe będą najszybciej w przyszłym tygodniu. Jeśli dojdą one do skutku, to realne będzie rozegranie sparingów zaplanowanych na 21 i 22 marca, kiedy to rywalem ma być eWinner Apator Toruń.

Przypomnijmy, że spośród zawodników MRGARDEN GKM wyjazdy na tor zaliczyli już Artem Laguta oraz Nicki Pedersen. Pozostali nie odbyli jeszcze próbnych jazd, a cała drużyna spotka się w Grudziądzu w dniach 11-13 marca na zgrupowaniu integracyjnym. W środę o godzinie 18:00 żółto-niebiescy spotkają się z kibicami w grudziądzkim Centrum Kultury Teatr. Godzinę szybciej zaplanowano konferencję prasową dla przedstawicieli mediów.

Źródło: gkm.grudziadz.net