BETARD Sparta z kapitanem. Maciej Janowski zostaje we Wrocławiu

Fot. Marcin Karczewski
Fot. Marcin Karczewski

Maciej Janowski z nowym kontraktem w BETARD Sparcie Wrocław. To będzie już trzynasty sezon żużlowca w barwach drużyny ze stolicy Dolnego Śląska.

– Trudno nawet sobie wyobrazić, bym miał przekazać kibicom inną informację dotyczącą Macieja. To wspaniały zawodnik i ikona naszego klubu. Jestem dumny, że BETARD Sparta ma takiego kapitana. To wielki sportowiec, niezwykle utalentowany i pracowity, z roku na rok coraz bardziej doświadczony. Myślę, że największe sukcesy, zarówno indywidualne jak i drużynowe, są ciągle przed nim, pomimo, że wielu już teraz może mu pozazdrościć tak bogatego sportowego życiorysu. Mamy jasno wytyczone cele na 2021 rok i wspólnie skupiamy się, by udało się je zrealizować w stu procentach – zaznaczył Andrzej Rusko, prezes wrocławskiego klubu.

– Ja też nie wyobrażam sobie w tym momencie innego scenariusza. Wrocław to jest mój dom, a wrocławscy kibice sprawiają, że na olimpijskim czuję się lepiej niż na jakimkolwiek innym stadionie na świecie. Mam nadzieję, że w końcu zrealizujemy tu wspólnie nadrzędny cel, jakim jest mistrzostwo Polski. Wszystko wskazuje na to, że w przyszłym sezonie wrocławska ekipa będzie miała naprawdę dużo sportowych argumentów. Nie mogę doczekać się aż poznamy wszystkie karty w talii – pierwszą już znacie. Do zobaczenia w mieście i na torze! – powiedział aktualny Indywidualny Mistrz Polski, Maciej Janowski.

Nie mogło być inaczej 😉 Kapitan Maciej Janowski pierwszym zawodnikiem w kadrze #BetardSparta2021 💛❤️Więcej: https://wts.pl/transfery-kapitan-zawsze-na-pokladzie/

Posted by WTS Sparta Wrocław on Wednesday, November 4, 2020

Źródło: wts.pl