BETARD SPARTA przygotowuje się do meczu z EWINNER APATOREM. „Będziemy walczyć o zwycięstwo”

Fot. Wojciech Tarchalski
Fot. Wojciech Tarchalski

Zaplanowanym na piątek meczem z EWINNER APATOREM Toruń, brązowi medaliści PGE Ekstraligi 2020 rozpoczną nowy sezon. BETARD SPARTA kontynuuje przygotowania do meczu przy zmiennej pogodzie. Na środowym treningu zespół zaskoczył padający śnieg.

Tor jest mi bardzo znany i fajnie przygotowany. Wszystko mi pasuje, lubię na nim jeździć. Teraz codziennie zmienia się pogoda i musimy patrzeć, jak będzie na torze w piątek. Wtedy będzie trzeba regulować motocykl. Wiadomo, że najlepiej startować jak jest ciepło i jest fajna pogoda. Wyboru nie ma i musimy dostosować się do warunków, jakie będą – powiedział Artem Laguta.

Czy wygrana EWINNER APATORA Toruń w meczu z MARWIS.PL FALUBAZEM Zielona Góra (51:39) zaskoczył Rosjanina? – Byłem przekonany, że EWINNER APATOR będzie u siebie lepszy. Zawsze jest lepiej jeździć na domowym torze, niż na wyjeździe. Dla mnie to normalny mecz. Jedziemy i będziemy walczyć o zwycięstwo – zakończył nowy zawodnik drużyny.

Z dłuższych przygotowań do meczu cieszył się Przemysław Liszka, który stwierdził, że pogoda w marcu nie dała możliwości wejścia na „pełne obroty”. – Dobrze, że mieliśmy dodatkowy czas, ponieważ pogoda dała nam „popalić” cały marzec. Im więcej jest przygotowań, tym człowiek może więcej sprawdzić i pojeździć. Szykujemy się i musimy być zwarci oraz gotowi. Wszystko zweryfikuje tor. My jedziemy po to, aby zwyciężyć. Szkoda, że bez kibiców, ale będziemy walczyć. EWINNER APATOR jest mocną drużyną i trzeba się na nich dobrze przygotować – zaznaczył żużlowiec.

Spotkanie BETARD SPARTY Wrocław z EWINNER APATOREM Toruń zaplanowane jest na piątek (09.04) na godz. 20:30. Mecz LIVE pokaże ELEVEN SPORTS 1.