Daniel Bewley najszybszy w kwalifikacjach przed Grand Prix Polski w Gorzowie

25.06.2022 15:48

Daniel Bewley był najszybszy podczas popołudniowych kwalifikacji Speedway Grand Prix na torze w Gorzowie Wielkopolskim. Brytyjczyk jako jedyny pokonał jedno okrążenie w czasie  poniżej 14 sekund – 13,944 sekundy. Zawody w Gorzowie Wielkopolskim będzie można oglądać w w Eurosporcie Extra w Playerze, a także na kanale telewizji naziemnej TTV.

Drugie miejsce w kwalifikacjach zajął Martin Vaculik z czasem 14,036 sekundy. Na kolejnych pozycjach uplasowali się Jason Doyle (14,055s.) i Jack Holder (14,087s.). Najszybszy z Polaków – Bartosz Zmarzlik – zajął piąte miejsce z czasem 14,148s.

Początek studia o godzinie 18:30. Zawody w Gorzowie Wielkopolskim będzie można oglądać w w Eurosporcie Extra w Playerze, a także na kanale telewizji naziemnej TTV.