Bartosz Zmarzlik: Z każdym treningiem chcę się stawać lepszym zawodnikiem

Fot. Klaudia Żurawska vel Dziurawiec
Fot. Klaudia Żurawska vel Dziurawiec

Mistrz Świata oraz zawodnik MOJE BERMUDY Stali Gorzów był jednym z gości Magazynu Przeglądu Sportowego. Żużlowiec opowiedział m.in. o nadchodzących treningach przed startem sezonu oraz przeprowadzonych badaniach w celu wykrycia koronawirusa SARS-CoV-2.

Przeszedłem badanie i teraz czekamy na wyniki. Nie można o tym myśleć, trzeba to zrobić szybko. Nie byłem pierwszy w kolejce i inni mówili, jakie to nieprzyjemne. Ja zamknąłem oczy i po sprawie. Nie ma co się mazać – powiedział Bartosz Zmarzlik.

Dwa czy trzy treningi na pewno będę chciał sobie zorganizować, o ile będzie taka możliwość. Tego czasu na torze dla mnie nigdy za wiele. Z każdego można coś wyciągnąć i czegoś się nauczyć. Nigdy nie jest moment, w którym wiesz wszystko. Ja zawsze jakiś wniosek wyciągnę i wpadam na nowe pomysły. Z każdym treningiem chcę się stawać lepszym zawodnikiem – to mam cały czas w głowie bez względu na to, gdzie jestem i w jakiej pozycji jestem. Zawsze można być jeszcze lepszym i jeszcze szybszym – wyjaśnił zawodnik MOJE BERMUDY Stali Gorzów.

Cały program dostępny jest w poniższym linku: