Bartosz Zmarzlik i Emil Sayfutdinov w programie „R1. Rezerwowy Program Żużlowy”

Przed nami kolejne wydanie programu Platformy CANAL+. Tym razem Tomasz Dryła oraz Mirosław Jabłoński gościć będą mistrza Świata – Bartosza Zmarzlika. Nie zabraknie także rozmowy z brązowym medalista IMŚ, Emilem Sayfutdinovem. Emisja „R1. Rezerwowego Programu Żużlowego” LIVE o godz. 20:00.

Magazyn będzie można obejrzeć na kanale nSport+, CANAL+Sport oraz na oficjalnej stronie na Facebooku.

W każdym odcinku magazynu, w roli gości zarówno w studiu, jak i poprzez liczne łączenia telefoniczne, zobaczymy zawodników, trenerów i ekspertów. Dzięki połączeniom online, kibice dowiedzą się, jak z obecną sytuacją radzą sobie ich ulubieni sportowcy. W programie nie zabraknie licznych anegdot oraz materiałów archiwalnych. Tomasz Dryła i Mirosław Jabłoński pokażą też niepublikowane dotąd materiały zdradzające, jak wyglądają motosport i jego otoczka od kuchni.

Zmarzlika tryumfy

Sieeeema! Już wiecie, już się domyślacie, prawda? Tylko, czy Wy to wytrzymacie, bo znów planujemy 105 minut motorów nonstop w ramach sobotniej "Motocyklowej tarczy antykryzysowej". A gościem specjalnym R1. Rezerwowy Program Żużlowy będzie we własnej Bartosz Zmarzlik #95 Zapraszamy z @Mirosław Jabłoński do CANAL+ SPORT i nSport+ Dozo!

Opublikowany przez Motogamia Tomek Dryła Czwartek, 16 kwietnia 2020