Bartosz Zmarzlik w programie „Hejt Park” (08.04.2020, godz. 21:00)

Fot. Kamil Woldański
Fot. Kamil Woldański

Indywidualny Mistrz Świata na żużlu weźmie udział w „Hejt Parku” – popularnym w ostatnim czasie programie Kanału Sportowego. W czasie jego trwania widzowie będą mogli zadzwonić do studia i zadać pytanie uczestnikom. Transmisja LIVE zaplanowana jest na środę (8 kwietnia) na godz. 21:00 i będzie częścią „Parku maszyn”.

Kanał Sportowy to nowość na polskiej scenie internetowej, związanej z różnego rodzaju dyscyplinami sportowymi, m.in. piłką nożną, sztukami walki. Jego założycielami są znani dziennikarze świata sportu: Mateusz Borek, Tomasz Smokowski, Michał Pol oraz Krzysztof Stanowski. Nie brakuje też materiałów treningowych, które każdy może wykonać w domu. Kanał zadebiutował wraz z początkiem marca i w tym czasie zebrał już na swoim koncie ponad 200 000 subskrypcji.

Jednym z programów jest „Hejt Park”, w którym gościem w środowym wydaniu będzie Bartosz Zmarzlik. Mistrz Świata na żużlu będzie musiał zmierzyć się z pytaniami od prowadzącego, Tomasza Smokowskiego, ale także z telefonami od widzów, który w trakcie trwania programu LIVE będą dzwonić do studia.

Początek „Hejt Parku” zaplanowany jest na godz. 21:00. Transmisja na oficjalnym kanale YT, do którego link TUTAJ.