Bartosz Zmarzlik na XVII Festiwalu Gwiazd Sportu Dziwnów 2018

Fot. Marcin Szarejko
Fot. Marcin Szarejko

To już od 17 lat do Dziwnowa przyjeżdżają największe gwiazdy polskiego sportu, a nadmorskie miasteczko staje się letnią, sportową stolicą Polski. W tegorocznej edycji festiwalu nie zabrakło miejsca na żużel, a przedstawicielem czarnego sportu w Dziwnowie jest Bartosz Zmarzlik.

Żużlowiec CASH BROKER Stali Gorzów podczas XVII Festiwalu Gwiazd Sportu odsłoni pamiątkowy medal w Alei Gwiazd Sportu. W tym roku obok Bartosza Zmarzlika uhonorowani zostaną również: pięcioboistka, brązowa medalistka Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro – Oktawia Nowacka, żeglarka, dwukrotna reprezentantka Polski na Igrzyskach Olimpijskich, zdobywczyni tytułu Mistrza Świata w Salonikach (2017) – Agnieszka Skrzypulec, piłkarz ręczny, zdobywca srebrnego medalu podczas Mistrzostw Świata (2007) – Grzegorz Tkaczyk, Mistrz Świata w rzucie młotem z Moskwy (2013), Pekinu (2015) i z Londynu (2017) – Paweł Fajdek.

Opublikowany przez Bartosz Zmarzlik #95 Czwartek, 16 sierpnia 2018

Do Dziwnowa co roku zjeżdża cała śmietanka polskiego sportu. Swoją obecność na XVII edycji Festiwalu Gwiazd Sportu potwierdzili m.in.:  Natalia Madaj, Tomasz Kucharski, Leszek Kucharski, Grzegorz Lato, Artur Siódmiak, Szymon Ziółkowski, Lech Piasecki, Apoloniusz Tajner. Wspólne zdjęcia, autografy czy możliwość wysłuchania opowieści zza kulis sportowych zmagań, to jedne z wielu atutów festiwalu w Dziwnowie.

W sobotę w strefie plażowej festiwalu Bartosz Zmarzlik weźmie udział w evencie „Żużel Nasza Miłość” – prezentacja motocykli Stali Gorzów.

Opublikowany przez Bartosz Zmarzlik #95 Czwartek, 16 sierpnia 2018

Piotr Kaczmarek