Bartosz Zmarzlik gościem WP SportoweFakty. Mistrz Świata odpowie na pytania kibiców

Fot. Marcin Karczewski

Chłopak z Kinic, który zyskał sympatię polskich kibiców, nie tylko żużlowych. W sobotę powalczy o kolejny tytuł Sportowca Roku, a już w czwartek wieczorem zawodnik MOJE BERMUDY Stali Gorzów będzie gościem Żużlowej Rozmowy na żywo o godz. 20:00 na profilach WP SportoweFakty.

Bartosz Zmarzlik ma za sobą fantastyczny sezon. Nie tylko za sprawą obrony tytułu Indywidualnego Mistrza Świata, czego dokonał jako trzeci żużlowiec w historii od kiedy FIM Speedway Grand Prix na żużlu stało się cyklem, ale – być może przede wszystkim – stylu w jakim to zrobił.

Sezon nie rozpoczął się dobrze ani dla niego, ani dla jego macierzystej MOJE BERMUDY Stali Gorzów. 25-latek stanął jednak na wysokości zadania i wprowadził swoją drużynę do finału PGE Ekstraligi, a sam w brawurowy sposób zwyciężył w cyklu Grand Prix.

Po swoich sukcesach nie tylko znakomicie czuje się w świetle kamer, ale udowadnia, że jest znakomitym ambasadorem czarnego sportu w polskich mediach. W sobotę bronić będzie tytułu Najpopularniejszego Sportowca w Polsce w plebiscycie Polsatu i Przeglądu Sportowego. Do 8 stycznia trwa głosowanie SMS (głosy można oddawać na nr 7371 o treści 15), a dzień później uroczyste ogłoszenie wyników.

Rozmowa z Bartoszem Zmarzlikiem dostępna będzie na żywo na Facebook’u oraz kanale na Youtube.