Bartosz Zmarzlik gościem specjalnym studia przy skokach narciarskich!

Fot. Marcin Szarejko
Fot. Marcin Szarejko

Żużlowa niespodzianka czeka na fanów w czasie transmisji najbliższej rundy Pucharu Świata w skokach narciarskich we włoskim Val di Fiemme. Gościem studia będzie Indywidualny Mistrz Świata i Najlepszy Sportowiec 2019 roku – Bartosz Zmarzlik. Transmisja w TVP Sport (od godz. 15:20) i TVP 1 (od godz. 15:50). Początek zawodów zaplanowany jest na godz. 16:00.

W minionym tygodniu Bartosz Zmarzlik zwyciężył w 85. Plebiscycie Przeglądu Sportowego na Najlepszego Sportowca Polski 2019 roku, zdobywając ponad 23 tysiące głosów więcej od drugiego Roberta Lewandowskiego. Na trzecim miejscu uplasował się Paweł Fajdek. – Moja dyscyplina wraz ze mną się rozwija i jest zauważalna. W takim plebiscycie, jako żużel, zajęliśmy pierwsze miejsce, jest to niesamowitą sprawą – powiedział triumfator plebiscytu po odebraniu statuetki.

Indywidualny Mistrz Świata na żużlu będzie wspierał polskich skoczków narciarskich podczas zawodów organizowanych w Val Di Fiemme. Zawodnik TRULY.WORK Stali Gorzów będzie gościem specjalnym warszawskiego studia przy konkursie indywidualnym na włoskiej skoczni.

Plan transmisji Pucharu Świata w skokach narciarskich w Val di Fiemme:

15:20 – studio w TVP Sport
15:50 – studio w TVP 1
16:00 – początek transmisji z konkursu indywidualnego