Bartosz Zmarzlik gościem Kuby Wojewódzkiego (03.11.2020, godz. 22:30)

Fot. Kamil Woldański
Fot. Kamil Woldański

Już w najbliższy wtorek (3 listopada) żużlowy mistrz Świata u jednego z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy w Polsce! Bartosz Zmarzlik będzie gościem w programie Kuby Wojewódzkiego, emitowanego na antenie TVN. Początek zaplanowany jest na godz. 22:30.

Ponad 1,2 miliona obserwujących na Instagramie i widownia programu na poziomie około 600 tysięcy. Kuba Wojewódzki ze stacją TVN związany jest już od 14 lat, a jego show na stałe wpisało się w ramówkę stacji. We wtorek na słynnej kanapie dziennikarza zasiądzie dwukrotny mistrz Świata na żużlu – Bartosz Zmarzlik. Zdjęcie obu panów na profilu publicysty w mediach społecznościowych promuje najbliższe wydarzenie.

Zawodnik MOJE BERMUDY Stali Gorzów jest drugim żużlowcem w historii, który wystąpi w programie Wojewódzkiego, tym samym promując dyscyplinę, w której reprezentanci Polski odnoszą duże sukcesy. W 2010 roku gościem był mentor Zmarzlika i drugi polski (po Jerzym Szczakielu) złoty medalista IMŚ, Tomasz Gollob. Odcinek z legendą speedwaya obejrzeć można TUTAJ.

Premierowe odcinki talk-show w każdy wtorek o 22:30 na antenie TVN. Zarówno poprzednie, jak i nowy sezon widzowie mogą oglądać również w serwisie VOD player.pl.

Zobacz też: