Ostrowianie zainaugurowali akcję „Otwarty stadion na Dzień Dziecka”

Fot. Patrycja Antas

Tegoroczny beniaminek PGE Ekstraligi zainaugurował na swoim obiekcie akcję „Otwarty stadion na Dzień Dziecka”. Po ostrowskim owalu zostały oprowadzone 4 grupy przedszkolaków i dzieci ze szkół podstawowych. Uśmiech na twarzach dzieci był bezcenny.

We wtorek (31 maja) ostrowski Stadion Miejski łącznie odwiedziło ponad 150 dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Calineczka” z Kalisza, ze Szkoły Podstawowej w Lewkowie, z Przedszkola nr 9 w Ostrowie oraz Przedszkola nr 9 im. Misia Uszatka.

Klub z Ostrowa dziękuje opiekunom za przyprowadzenie dzieci na stadion. Dla wszystkich odwiedzających przygotowane były pamiątkowe gadżety, a także zaproszenia na jeden z czterech pozostałych do rozegrania meczów PGE Ekstraligi w sezonie 2022 na Stadionie Miejskim.

Dzieci podczas zwiedzania stadionu zobaczyły wystawę o historii ostrowskiego żużla oraz Turniejów o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego, obejrzały salę konferencyjną wraz z klubowymi trofeami, były na trybunie głównej, w warsztacie oraz parku maszyn.