ARGED MALESA Ostrów trenuje na motocrossie

Fot. TŻ Ostrovia

Żużlowcy ARGED MALESA Ostrów Wielkopolski trenują przed nowym sezonem. – Nic nie zastąpi treningu na motocrossie i stałego kontaktu z motocyklem – podkreśla w serwisie tzostrovia.pl trener Mariusz Staszewski.

Jego podopieczni tej zimy trenują regularnie na motocyklach crossowych i jeśli aura na to pozwoli, zamierzają tak przejeździć cały okres pomiędzy sezonami.

Ostrowscy żużlowcy trenują na torze Ostrowskiego Klubu Motocrossowego. – Na motocyklu crossowym, nawet jak na zwykłym polu zrobi się kilka kółek, to się człowiek zmęczy, ale cieszymy się, że możemy w każdej chwili wejść na tor motocrossowy w Ostrowie. Dziękujemy wszystkim członkom OKM-u z prezesem na czele, że możemy korzystać z tego obiektu – mówi Mariusz Staszewski, trener ARGED MALESY. – Zimę co prawda zapowiadają dosyć srogą, ale jeśli tylko nie będzie śniegu i mrozu, to zamierzamy jeździć na crossie i wykorzystywać warunki atmosferyczne, w których będziemy w stanie potrenować na motocyklach – zaznacza trener ostrowskiej drużyny, która trenuje także z Matiasem Nielsenem w składzie.