APATOR Toruń przed pierwszym sparingiem. Informacje dla kibiców

Fot. Patryk Kowalski

Już we wtorek (22.03) o godz. 16:00 na toruńskiej Motoarenie rozpocznie się pierwszy w tym sezonie mecz sparingowy, w którym to żużlowcy miejscowego APATORA podejmować będą ABRAMCZYK POLONIĘ Bydgoszcz.

Wejście dla kibiców na to wydarzenie będzie bezpłatne i odbywać się będzie przez bramę numer 1, przy niebieskiej strefie. – Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwań naszych kibiców postanowiliśmy, że oba mecze sparingowe będzie można obejrzeć na żywo, za darmo. Jest to swoistego rodzaju ukłon w stronę fanów speedway’a w kujawsko – pomorskim. Ponadto dla kibiców zostanie udostępniony parking za pierwszym łukiem. Mam nadzieję, że to ułatwi nieco komunikację. Zarówno parking, jak i bramy stadionu zostaną otwarte o godzinie 15:00 – powiedziała prezes toruńskiego Klubu, Ilona Termińska dla speedway.torun.pl.

Torunianie rozegrają w tym sezonie mecze testowe z rywalami zza miedzy. Oprócz dwumeczu z ABRAMCZYK POLONIĄ Bydgoszcz torunian czekać będzie rywalizacja z zawodnikami z Grudziądza. Ten już w najbliższą sobotę o godz. 14:00, również na Motoarenie.

Źródło: speedwaytorun.pl