Anders Thomsen: Jesteśmy coraz mocniejsi jako drużyna (wideo)

Fot. Marcin Karczewski

2 czerwca (czwartek) odbyła się konferencja przed meczem #GOROST, w której udział wzięli trener MOJE BERMUDY STALI Gorzów, Stanisław Chomski oraz zawodnik Anders Thomsen. Uczestnicy odpowiedzieli na pytania m.in. o: debiut Oskara Hurysza, sprawdzanie różnych wariantów podczas najbliższego spotkania i ocenę dotychczasowych startów.

W obliczu problemów kadrowych z odpowiednim poziomem zapewnienia startów najlepszych zawodników w ubiegłym sezonie po kilku sesjach treningowych został zakontraktowany Oskar Hurysz, który miał dołączyć do Mateusza Bartkowiaka. Niestety rozpoczął bardzo pechowo sezon. Jest to bardzo młody, ambitny zawodnik, który złamał obojczyk. Wydawało się, że wszystko wychodzi na prostą to później załamał nadgarstek, i dlatego to się przeciągnęło. W związku z tym trzeba było zakontraktować jeszcze jednego zawodnika w obliczu Ralcewicza, czyli zerwanie więzadeł krzyżowych i rezygnacji ze startów Alana Szczotki i Kamila Pytlewskiego zrobił się problem. Pojawił się Jakub Stojanowski. Są to zawodnicy młodzi i jeszcze nie są w stu procentach przygotowani na starty ekstraligowe, dlatego jest taka rotacja. Dzięki dobrym występom w U24 Ekstralidze i DMPJ Oskar dostał teraz szansę – stwierdził Stanisław Chomski.

Lubię zawsze drugą połowę sezonu, bo na początku trzeba zawsze szukać odpowiednich ustawień. Czuję się dobrze i jesteśmy coraz mocniejsi jako drużyna. Dołączył do nas nowy junior i generalnie myślę, że będzie coraz lepiej – powiedział Anders Thomsen.

Konferencja prasowa przed meczem #GOROST

Konferencja prasowa przed meczem PGE Ekstraligi:Moje Bermudy Stal Gorzów – Arged Malesa Ostrów

Posted by Stal Gorzów on Thursday, June 2, 2022