PGE Ekstraliga PGE Ekstraliga

Skrót meczu o brązowy medal DMP 2016: Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – BETARD Sparta Wrocław

Zobacz, jak Jarosław Hampel i Patryk Dudek poradzili sobie z Maciejem Janowskim w VII wyścigu meczu o brąz Drużynowych Mistrzostw Polski 2016.  W tych zawodach było dużo dobrego ścigania. W VII biegu Maciej Janowski miał wszystkie atuty w ręku, ale skończył na trzecim miejscu. Jego BETARD Sparta sezon 2016 na czwartym, a brązowe krążki DMP 2016 znalazły się na szyjach zawodników Falubazu. Więcej

Skrót meczu o I miejsce Get Well Toruń – Stal Gorzów (wyścig VIII)

Zobacz VIII wyścig pierwszego spotkania o złoty medal DMP. Bartosz Zmarzlik po dwóch wygranych z rzędu miał apetyt na trzeci triumf. Niespodziewanie po pięknej walce uległ jednak obu żużlowcom Get Well Toruń. Rutyniarz Greg Hancock pięknie rozprowadził cały wyścig i wraz z Pawłem Przedpełskim zapewnił miejscowym podwójne zwycięstwo.

Skrót meczu Stal Gorzów – BETARD Sparta Wrocław (wyścig VIII)

Po wygranej nad BETARD Spartą Wrocław gorzowska Stal szykuje się do meczów finałowych z Get Well Toruń. Podopieczni Stanisława Chomskiego w sposób bezdyskusyjny rozprawili się z półfinałowym rywalem. Prezentujemy wyścig VIII, w którym ambicją wykazał się Krzysztof Kasprzak.