PGE Ekstraliga PGE Ekstraliga

FOGO Unia Leszno na innym torze niż zwykle (fotorelacja)

FOGO Unia Leszno wygrała na stadionie im. Alfreda Smoczyka z MRGARDEN GKM Grudziądz 57:33. - Chcieliśmy spróbować trochę innego toru niż do tej pory. Początek nie był najlepszy, później wszystko zaczęło się normować i układać - powiedział po zawodach Piotr Baron, szkoleniowiec gospodarzy. Więcej

Stan toru w Grudziądzu (foto)

W przyszłym tygodniu rozpoczną się treningi na obiekcie MRGARDEN GKM Grudziądz. W niedzielę podopieczni Roberta Kempińskiego udają się do Leszna na trening punktowany z miejscową FOGO Unią. Aktualny stan toru w Grudziądzu w fotorelacji Łukasza Wrońskiego.

Trenowali na MotoArenie w Toruniu

Na toruńskiej MotoArenie obyły się już dwa pierwsze treningi przed nowym sezonem. Kilka ujęć z próbnych jazd podopiecznych Jacka Gajewskiego i Roberta Kościechy w fotorelacji Zuzanny Kloskowskiej. Na pierwsze jazdy spod taśmy trzeba jeszcze jednak poczekać.

Pierwszy trening w Rybniku

Pierwsze próbne jazdy już za zawodnikami ROW-u Rybnik. Przy doskonałej pogodzie i bardzo dużym zainteresowaniu kibiców podopieczni Mirosława Korbela zaliczyli rozpoznanie obiektu. Jeździli wszyscy zawodnicy z wyjątkiem Larsa Skupienia, a najkorzystniejsze wrażenie pozostawił po sobie lider zespołu Grigorij Laguta. Fotorelacja z treningu Arkadiusza Siwka.

Ekantor.pl Falubaz trenował w Ostrowie

Do wyjazdu na tor w Zielonej Górze przygotowują się zawodnicy miejscowego Ekantor.pl Falubazu. Ten planowany jest na bieżący tydzień. Podczas minionego weekendu spora grupa żużlowców Falubazu trenowała na torze w Ostrowie. Ich poczynaniom z aparatem przyglądał się Marcin Kubiak.

Trwają treningi przed sezonem 2017

Rozpoczęły się przedsezonowe treningi. Najwięcej próbnych okrążeń odbyli w PGE Ekstralidze zawodnicy FOGO Unii Leszno. Prezentujemy fotorelację z ich startów na stadionie Alfreda Smoczyka w Lesznie. Wyjazdy na tor odbywają się także regularnie w Ostrowie, Krsko i Gorican. Wszędzie z udziałem zawodników PGE Ekstraligi. Więcej

FOGO Unia Leszno po treningowym weekendzie

Krajowi zawodnicy FOGO Unii Leszno mają za sobą intensywne dwa dni - jako pierwsi w Polsce wyjechali potrenować na własnym torze. Jak zapewnił szkoleniowiec leszczyńskiej ekipy, dobra pogoda oraz odpowiednie przygotowanie toru przed zimą pozwoliły na szybkie rozpoczęcie ostatniego etapu przygotowań do sezonu. Więcej

Fotorelacja z prezentacji ROW Rybnik

Tysiąc widzów zgromadziła prezentacja ROW Rybnik przed nowym sezonem w PGE Ekstralidze. Ślązacy ogłosili m.in. kapitana. Został nim w sezonie 2017 Grigorij Laguta. Wiele atrakcji na prezentacji zapewnił Kabaret Młodych Panów. Fotorelacja Arkadiusza Siwka.