PGE Ekstraliga PGE Ekstraliga

Fotorelacja z 2017 QBE Insurance Australian FIM SGP

Jason Doyle mistrzem świata 2017, Patryk Dudek na drugim stopniu podium, a Tai Woffinden zdobywcą brązowego medalu. Zawody rozegrane w australijskim Melbourne zakończyły tegoroczną rywalizację o medale. Z aparatem obserwował je Jarosław Pabijan. Teraz czeka nas zimowa przerwa w rozgrywkach, a do cyklu FIM SGP ponownie wrócimy 12 maja 2018 roku w Warszawie. Na zawody w stolicy sprzedano już 20 tys. biletów. Można je nabywać na https://www.kupbilet.pl/sgp2018. Więcej

Fotorelacja z Gali PGE Ekstraligi 2017 cz.4.

Atmosfera była iście szampańska! Podsumowanie sezonu 2017 na Gali PGE Ekstraligi to strzał w dziesiątkę. W ATM Studio gościliśmy ponad 500 osób. Oficjalna część ceremonii wręczenia nagród bohaterom sezonu, a także after party i zdjęcia na ściance medialnej - wszystko w fotorelacji Wojciecha Tarchalskiego.

Fotorelacja z Gali PGE Ekstraligi 2017 cz.3.

Kombinezony i kaski zamienili na klubowe marynarki i było im w tym do twarzy! Żużlowcy, trenerzy i działacze klubów PGE Ekstraligi 9 października podsumowali sezon 2017 na uroczystej Gali. Prezentujemy trzecią część fotorelacji z tego wydarzenia. Zdjęcia autorstwa Dariusza Ryla.

Fotorelacja z Gali PGE Ekstraligi 2017 cz.2.

Za nami kolejna Gala PGE Ekstraligi. Nagrody dla bohaterów sezonu 2017 w warszawskim ATM Studio wręczali Michał Sikora (Prezes PZM), Maria Andrejczyk (lekkoatletka), Michał i Bartosz Jureccy (szczypiorniści), Rafał Bryndal (satyryk i autor tekstów), Sylwia Gruchała (florecistka), Manuel Rougeron (Prezes Zarządu nc+) wraz z Pauliną Smaszcz - Kurzajewską (Rzecznik Prasowy nc+), Paweł Śliwa (Wiceprezes Zarządu ds. Innowacji PGE SA) oraz Andrzej Witkowski (Przewodniczący RN Ekstraligi Żużlowej). Więcej

Gala PGE Ekstraligi 2017 (kulisy)

Czerwony dywan, ścianka medialna, garnitury i stroje na specjalne okazje. Tegoroczna Gala PGE Ekstraligi była nie tylko miejscem odbierania nagród za sukcesy sportowe, ale także okazją do spotkania towarzyskiego żużlowców, działaczy i osób ze środowiska żużlowego. Nie zabrakło na niej pięknych laureatek konkursu Miss Startu 2017. Fotorelacja Łukasza Trzeszczkowskiego.

Fotorelacja z Gali PGE Ekstraligi 2017 cz.1.

Żużlowe nagrody za wysiłek włożony w sezon na torach PGE Ekstraligi to Szczakiele. Miniony poniedziałek w ATM Studio odbyła się trzecia w historii PGE Ekstraligi Gala, która podsumowała sezon 2017. Nagrody odebrali najlepsi zawodnicy i trenerzy. Pierwsza część fotorelacji z Gali autorstwa Marcina Karczewskiego.

Fotorelacja z Grand Prix Polski w Toruniu (07.10.2017)

Zwycięstwo Patryka Dudka, trzecie miejsce Bartosza Zmarzlika, komplet publiczności na MotoArenie i zażarta walka o pozycje medalowe przed kończącym sezon 2018 turniejem w Australii. Taki jest plon sobotniego Grand Prix w Toruniu. Zawody z aparatem obserwował Wojciech Tarchalski.

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Get Well Toruń (rewanżowy baraż) 40:50

W Gdańsku rozegrano rewanżowy mecz barażowy o PGE Ekstraligę 2018. Wygrali go żużlowcy Get Well Toruń 50:40. W pierwszym meczu torunianie również pokonali Zdunek Wybrzeże Gdańsk, ale 47:43. Najskuteczniejszym zawodnikiem okazał się Michael Jepsen Jensen, który wywalczył 12 punktów i 2 bonusy. Tym samym to torunianie utrzymali się w PGE Ekstralidze. Więcej