Adam Goliński nowym Prezesem ZKŻ SSA

Fot. Paweł Wilczyński
Fot. Paweł Wilczyński

Falubaz Zielona Góra ma nowego prezesa. Zdzisława Tymczyszyna zastąpił na tym stanowisku Adam Goliński, który ma już ułożoną swoją wizję klubu. – Priorytetem jest silny Falubaz w każdym jego aspekcie – zaznaczył nowy prezes drużyny.

Przed zespołem Falubazu Zielona Góra decydujące spotkania o utrzymanie w PGE Ekstralidze. Prezes Adam Goliński jest zdania, że drużyna będzie w pełni gotowa na rywalizację. – Należy zrobić wszystko, aby organizacyjnie i sportowo drużyna oraz klub były gotowe na mecze barażowe. Mobilizacja na wszystkich polach działania, jak przed meczem z Tarnowem, jest niezbędna. Kiedy myśli się o tym, jak ważne cele są do osiągnięcia, nie zaprząta się głowy ewentualną porażką, tak to działa – powiedział włodarz klubu.

Poza walką w barażach ważnym aspektem będzie także budowa zespołu na sezon 2019. – Mam koncepcję składu na kolejny rok. Budowa drużyny w realiach PGE Ekstraligi i dostępnej – niewielkiej liczby zawodników na najwyższym poziomie – jest wymagająca, ale jestem dobrej myśli. Mam nadzieję, że 15 listopada będziemy mogli ogłosić satysfakcjonujący i w przyszłości skuteczny na torze skład – poinformował prezes Falubazu.

Źródło: zuzel.falubaz.com