Iversen, Doyle i Frątczak w Toruniu

Jak poinformował serwis speedway.torun.pl Niels Kristian Iversen będzie jeździł w Get Well Toruń w sezonie 2019. Klub przypomniał, że podczas piątkowego „Pożegnania z KS Toruń” potwierdzono pozostanie w Toruniu menedżera Jacka Frątczaka oraz jednego z liderów – Jasona Doyle`a.

Miło mi poinformować, że Niels Kristian Iversen zostaje z „Aniołami” na sezon 2019! – powiedziała Ilona Termińska. – Tak jak już powiedzieliśmy podczas piątkowego koncertu, znaczna część zespołu z roku 2018 z pewnością zostanie z nami na kolejny sezon. My po prostu wierzymy w tych chłopaków, dlatego też liczymy, że kolejny rok należeć będzie właśnie do nas – dodała prezes toruńskiego zespołu.

Tym samym toruński skład powoli zaczyna się krystalizować. – Dwa filary drużyny już są. Myślę, że w przeciągu kolejnych dwóch tygodni poznamy kolejne nazwiska. Na pewno z początkiem listopada ogłoszony będzie już cały skład na przyszły sezon. Potem już ciężka praca podczas treningów i oczekiwanie na kolejne rozgrywki. Jak nigdy jestem przekonana, że nasi kibice będą z dumni – zakończyła Ilona Termińska.