4. runda DMPJ: wygrane drużyn z Częstochowy, Zielonej Góry, Gdańska i Daugavpils

Fot. Marcin Karczewski
Fot. Marcin Karczewski

Za młodzieżowcami kolejna runda zmagań w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów. Na torach w Częstochowie, Lublinie, Gnieźnie i Gdańsku najlepsi byli odpowiednio juniorzy gospodarzy, Lokomotivu, Fancepol Falubazu oraz miejscowego Zdunek Wybrzeża.

Wyniki gr. A (Gniezno, za WP SportoweFakty):

I Francepol Falubaz Junior Zielona Góra – 43 pkt
1. Damian Pawliczak – 12 (3,3,3,3,-)
2. Nile Tufft – 6 (1,2,1,-,2)
3. Jakub Osyczka – 6 (1,2,-,0,3)
4. Fabian Ragus – 7 (1,-,2,3,1)
5. Norbert Krakowiak – 12 (3,3,3,3)

II FOGO Unia Leszno – 38 pkt
1. Kacper Pludra – 11 (3,3,1,2!,2)
2. Krzysztof Sadurski – 8 (2,2,1,2,1)
3. Damian Ratajczak – 10 (3,0,2,3,2)
4. Hubert Ścibak – 9 (1,1,3,2,2)

III MOJE BERMUDY Stal Gorzów – 29 pkt
1. Kamil Nowacki – 9 (2,3,3,1,0)
2. Wiktor Jasiński – 9 (2,1,2,1,3)
3. Kamil Pytlewski – 9 (2,0,2,2,3)
4. Jakub Janik – 2 (w!,1,1,0,w)

IV Moto 303 Start Gniezno – 9 pkt
1. Marcel Studziński – 6 (3,2,0,-,1)
2. Szymon Szwacher – 0 (0,u,0,0,u)
3. Mikołaj Czapla – 2 (0,1,0,1,0)
4. Adrian Cieślewicz – 0 (w!,w,-,t)
5. Kacper M. Grzelak – 1 (0,1,0,0)

Wyniki gr. B (Częstochowa, za wlokniarz.com):

I Bocar Włókniarz Częstochowa – 42 pkt
1. Mateusz Świdnicki – 14 (3,3,3,3,2)
2. Jakub Miśkowiak – 15 (3,3,3,3,3)
3. Bartłomiej Kowalski – 10 (3,3,w,2,2)
4. Kamil Król – 3 (w,1,u,0,2)

II Arged Malesa TŻ Ostrovia – 31 pkt
1. Sebastian Szostak – 8 (2,1!,2,0,3)
2. Kacper Grzelak – 7 (0,3!,w,1,3)
3. Jakub Poczta – 7 (2,1,1,3,0)
4. Jakub Krawczyk – 9 (2,1,3,3,w)

III ESV Sparta Wrocław – 26 pkt
1. Przemysław Liszka – 11 (2,2,2,2,3)
2. Michał Curzytek – 12 (3,2,3,2,2)
3. Bartosz Curzytek – 3 (0,0!,2,1,0)
4. Mateusz Panicz – 0 (t,d,-,-,-)

NK Orzeł Łódź – 17 pkt
1. Piotr Pióro – 7 (1,2,2,1,1)
2. Mateusz Dul – 5 (1,2,1,0,1)
3. Aleksander Grygolec – 5 (1,0,1!,2,1)
4.

Wyniki gr. C (Lublin, za WP SportoweFakty):

I Lokomotiv Jauniba Daugavpils – 53 pkt
1. Francis Gusts – 15 (3,3,3,3,3)
2. Olegs Mihailovs – 15 (3,3,3,3,3)
3. Ricards Ansviesulis – 10 (w,2,2,3,3)
4. Ernest Matjuszonok – 13 (1,3,3,3,3)

II Unia Tarnów – 30 pkt
13. Mateusz Cierniak – 9 (3,-,2,2,2)
14. Przemysław Konieczny – 8 (2,2,-,2,2)
15. Dawid Rempała – 5 (1,1,2,-,1)
16. Piotr Świercz – 6 (2,1,1,2)
20. Mateusz Gzyl – 2 (1,1,0,d)

III Motor Lublin – 15 pkt
5. Viktor Trofymov – 8 (3,3,2,0,d)
6. Maksymilian Śledź – 2 (2,w,w,w,-)
7. Jan Rachubik – 3 (1,0,0,2,0)
8. Jakub Szpytma – 2 (0,u,w,0,2)

NK Famur ROW Rybnik – 19 pkt
9. Mateusz Tudzież – 9 (2,2,3,1,1)
10.
11. Błażej Wypior – 5 (1,1,0,1,2)
12. Paweł Trześniewski – 5 (0,2,1,1,1)

Wyniki gr. D (Gdańsk, za wybrzezegdansk.pl):

I Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 38 pkt
1. Karol Żupiński – 15 (3,3,3,3,3)
2. Alan Szczotka – 10 (2,3,2,w,3)
3. Piotr Gryszpiński – 12 (3,2,1,3,3)
4. Amadeusz Szulist – 1 (0,0,0,w,1)

II MRGARDEN GKM Grudziądz – 33 pkt
9. Kacper Łobodziński – 9 (1,3,3,2,0)
10. Damian Lotarski – 9 (2,1,3,w,3)
11. Marcin Turowski – 8 (1,1,3,1,2)
12. Denis Zieliński – 7 (2,2,0,2,1)

III-IV Abramczyk Polonia Bydgoszcz – 24 pkt
5. Tomasz Orwat – 6 (3,0,1,1,1)
6. Nikodem Bartoch – 8 (0,2,1,3,2)
7. Wiktor Przyjemski – 6 (1,1,2,2,0)
8. Mateusz Błażykowski 0 (0,0,-,-,-)
18. Mateusz Jagła – 4 (1,1,2)

III-IV KS Toruń – 24 pkt
13. Kamil Marciniec – 4 (2,0,2,-,-)
14. Krzysztof Lewandowski – 7 (1,2,0,2,2)
15. Igor Kopeć-Sobczyński – 12 (3,3,2,3,1)
16. Aleks Rydlewski – 1 (0,1,w,-,-)