30 sierpnia premiera książki dla dzieci „Bobcio i mecz żużlowy”

Fot. Wojciech Tarchalski

Jeszcze w tym miesiącu, premierę będzie miała książka dla małych fanów żużla. „Bobcio i mecz żużlowy”, autorstwa Marty Magdańskiej, to historia, z którą muszą zapoznać się młodzi kibice sportu żużlowego. Książka dostępna będzie od 30 sierpnia, a obecnie trwa przedsprzedaż online.

Premiera książki Bobcio i mecz żużlowy Marty Magdańskiej zbliża się wielkimi krokami. Poznajcie historię Bobcia, który jest największym fanem żużla wśród wszystkich swoich kolegów z przedszkola. Kiedy tylko w telewizji rozpoczyna się transmisja meczu żużlowego, Bobcio wsiada na swój motocykl i zamienia się w najprawdziwszego żużlowca.

Bobcio i mecz żużlowy to najlepszy prezent dla małych fanów żużla – ale także tych dużych, którzy chcą tym sportem zainteresować swoje pociechy. Książka jest pełna przepięknych ilustracji autorstwa Mateusza Hołoda.

Sport żużlowy doczekał się pierwszej książki dla dzieci. Inspiracją do powstania debiutanckiej książki Bobcio i mecz żużlowy był syn autorki, 4,5-letni Mateusz nazywany w domu Bobciem. To największy (zaraz po swoim tacie) fan żużla. Ich relacja i wspólna pasja do sportu stały się motorem do stworzenia tej historii.

Obecnie trwa przedsprzedaż w księgarni online Wydawnictwa Nowa Baśń. Więcej informacji TUTAJ.