28. Finał WOŚP: Wylicytuj Kalendarze PGE Ekstraligi i czapki z autografem Zmarzlika od Kibicowskich Ambasadorów!

Już w niedzielę (12 stycznia) odbędzie się 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W akcję charytatywną włączyli się również Kibicowscy Ambasadorzy PGE Ekstraligi, którzy na licytację przekazali kalendarze ścienne oraz czapki #SmakŻużla z autografem Bartosza Zmarzlika.

Kibice żużla mają wyjątkową okazję, by zdobyć unikatowe gadżety, a jednocześnie pomóc potrzebującym dzieciom w szpitalach. Do akcji charytatywnej przyłączyli się także Kibicowscy Ambasadorzy PGE Ekstraligi, którzy na licytację wystawili zestawy dwóch kalendarzy ściennych na 2020 rok oraz 3 czapki #SmakŻużla z autografem mistrza Świata na żużlu i Najlepszego Sportowca Polski 2019 roku – Bartosza Zmarzlika.

Chcieliśmy wspólnie zrobić coś dobrego dla dzieci. Postanowiliśmy przekazać na licytację kalendarze na 2020 rok i czapki z autografem, a uzyskaną kwotę przekazać na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Dzięki temu kibice mogą zyskać wyjątkowe rzeczy, a mali pacjenci otrzymają pomoc – powiedział Piotr Kaczmarek, Ambasador z Gorzowa.

Aukcje potrwają do piątku (17 stycznia). Licytować można tu:

Kalendarz (dwupak) + czapka #SmakŻużla z autografem Bartosza Zmarzlika – Piotr Kaczmarek (GOR)

Kalendarz (dwupak) + czapka #SmakŻużla z autografem Bartosza Zmarzlika – Łukasz Woziński (LES)

Kalendarz (dwupak) + czapka #SmakŻużla z autografem Bartosza Zmarzlika – Kamil Rychlicki (GRU)

Kalendarz (dwupak) – Rafał Martuszewszki (TAR) – zakończona

Kalendarz (dwupak) – Tomasz Kania (TAR)