Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix Polski przeniesione na 2021 rok

Fot. Wojciech Tarchalski
Fot. Wojciech Tarchalski

Kolejna runda FIM SGP nie dojdzie do skutku. Tym razem jest to wydarzenie na stadionie Olimpijskim, które zaplanowane było na 1 sierpnia. Turniej we Wrocławiu otrzymał także nowy termin – 31 lipca 2021 roku.

Mając na względzie obowiązujący reżimem sanitarnym w Polsce w związku z pandemią COVID-19, z przykrością informujemy, że 2020 Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix Polski zaplanowane na 1 sierpnia 2020 roku zostało odwołane. Decyzja ta została podjęta po wspólnych konsultacjach FIM, BSI Speedway, WTS Sparta i lokalnych władz. Jednocześnie z przyjemnością ogłaszamy, że Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix Polski odbędzie się w nowym terminie 31 lipca 2021 r. – przekazują organizatorzy rundy i cyklu FIM SGP.

Bilety zakupione na imprezę w 2020 r. pozostaną ważne na imprezę przyszłoroczną. Informacje dla osób, które zdecydują się na zwrot biletów zostaną podane w osobnym komunikacie.

Z niecierpliwością oczekujemy powrotu Mistrzostw Świata w niedalekiej przyszłości. W najbliższych tygodniach podzielimy się szczegółami na ten temat. Tymczasem dziękujemy naszym kibicom i zawodnikom za ich cierpliwość i wsparcie – informuje w swoim komunikacie BSI Speedway.

⚠️ Komunikat w sprawie Speedway Grand Prix ⚠️Mając na względzie obowiązujący reżimem sanitarnym w Polsce w związku z…

Opublikowany przez WTS Sparta Wrocław Wtorek, 7 lipca 2020