15 kwietnia sparing ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM-u ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk

Fot. Łukasz Forysiak
Fot. Łukasz Forysiak

Inauguracja sezonu dla drużyny ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM nie była zbyt udana. Grudziądzanie ulegli na wyjeździe ekipie MARWIS.PL FALUBAZU Zielona Góra 39:51, a od wysokiej porażki żółto-niebieskich uchroniła świetna postawa Nickiego Pedersena. Przed meczem z MOJE BERMUDY STALĄ, trener Janusz Ślączka zaplanował sparing z przedstawicielem eWinner 1. Ligi Żużlowej.

15 kwietnia do Grudziądza przyjedzie Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Start sparingu zaplanowano na godz. 16:00. Zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym PZM i rządowymi obostrzeniami zostanie on rozegrany bez udziału publiczności.

Ekipa znad morza jest jednym z faworytów na zapleczu PGE Ekstraligi, a w swoich szeregach posiada m.in. posiadającego kontakt jako “gość” w ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM – Krystiana Pieszczka. Gdańszczanie mają za sobą dwa spotkania ligowe. Po wysokim zwycięstwie w Tarnowie w minioną niedzielę zremisowali u siebie z rybniczanami.

Czwartkowe starcie będzie przygotowaniem dla obu drużyn przed weekendowymi spotkaniami w swoich ligach. 18 kwietnia grudziądzanie podejmą MOJE BERMUDY STAL Gorzów. To trudny, jednak bardzo istotny pojedynek, dlatego też sparing z gdańszczanami ma pozwolić podopiecznym Janusza Ślączki znaleźć optymalne ustawienia sprzętu na torze przy H4. Z kolei Zdunek Wybrzeże przygotowuje się do sobotniego meczu w Gnieźnie z tamtejszym Aforti Startem.

Źródło: gkm.grudziadz.net