13 lipca początek sprzedaży biletów na 2021 Orlen Lublin FIM SGP of Poland

Fot. Marcin Karczewski

6 i 7 sierpnia na stadionie przy Alejach Zygmuntowskich odbędą się dwie rundy FIM SGP 2021. Organizatorzy przekazali informacje, dotyczące cen biletów i sposobu ich sprzedaży.

Sprzedaż biletów na dwie rundy 2021 Orlen Lublin FIM SGP of Poland będzie odbywała się wyłącznie internetowo, za pośrednictwem operatora Eventim.pl i rozpocznie się we wtorek, 13 lipca o godz. 20.00 czasu polskiego.

Ceny biletów:

  • Piątek: bilet normalny – 150 PLN, bilet ulgowy – 120 PLN, Trybuna Główna – 500 PLN
  • Sobota: bilet normalny – 150 PLN, bilet ulgowy – 120 PLN, Trybuna Główna – 500 PLN
  • Piątek&Sobota: bilet normalny – 250 PLN, bilet ulgowy – 200 PLN, Trybuna Główna – 800 PLN

W przypadku zainteresowania biletami na Strefę VIP, można kontaktować się poprzez adres: [email protected]

W związku z epidemią organizatorzy posiadają jedynie 4 miejsca dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, które na miejscu okażą orzeczenie o niepełnosprawności w znacznym stopniu – takie osoby proszone są o kontakt mailowy na adres: [email protected] celem uzyskania potwierdzenia wejścia na mecz – brane będą pod uwagę maile wysłane od 12 lipca od godz. 20:00

Uwaga! Zakup biletu łączy się z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie wizerunku w relacjach zdjęciowych i filmowych z wydarzenia oraz jest zaświadczeniem, iż osoba dokonująca zakupu oraz uczestnicząca w meczu jest świadoma zagrożenia jakie niesie za sobą sport żużlowy.

Sprzedaż biletów/przekazywanie innych dokumentów uprawniających do uczestnictwa w meczu w charakterze widza odbywa się wyłącznie na podstawie świadomej i bezwarunkowej akceptacji widza w zakresie przyjęcia ryzyka związanego z potencjalnym zakażeniem COVID-19 na stadionie podczas imprez przeprowadzonych przez organizatora meczu, w tym w oparciu o zrzeknięcie się ewentualnych roszczeń w stosunku do w/w organizatora.

Organizatorzy wydarzenia informują również o obowiązku posiadania przez kibica maseczki od wejścia na stadion do czasu zakończenia zawodów – organizator ma prawo kontroli realizacji tego wymogu.