10 lutego rusza Falubaz Super Camp 2019

Fot. Paweł Wilczyński
Fot. Paweł Wilczyński

Sezon przygotowawczy trwa w pełni. W niedzielę (10 lutego) żużlowcy Falubazu Zielona Góra rozpoczną prawie tygodniowe zgrupowanie w Szklarskiej Porębie. Sztab szkoleniowy zaplanował ciekawy plan, w którym znajdą się zarówno elementy sportowe jak i integracyjne. Nowym elementem obozu będzie wizyta na torze kartingowym.

Szklarska Poręba to stałe miejsce zimowych wyjazdów zielonogórskiej drużyny. Punktem głównym #FalubazSuperCamp2019 będą treningi na nartach. W planach są zarówno zjazdy w czeskim Harrachovie, jak i biegi na Polanie Jakuszyckiej. W programie są także zajęcia w terenie, odnowa biologiczna. Planowana jest także wizyta na torze kartingowym w Jeleniej Górze, co jest tegoroczną nowością. Przez całe zgrupowanie żużlowcom towarzyszyć będzie klubowa telewizja FalubazTV, która zrelacjonuje pobyt żużlowców w górach.

Zgrupowanie Falubazu Zielona Góra w Szklarskiej Porębie potrwa do piątku 15 lutego. Po powrocie do Zielonej Góry cała drużyna w piątkowy wieczór weźmie udział w uroczystej gali podsumowującej sezon 2018 i jednocześnie rozpoczynającej sezon 2019.

Źródło: zuzel.falubaz.com